Skontaktuj się z nami:
Olsztyn, ul. Lubelska 44D
607 345 884
Twoje
Bezpieczeństwo
pod Naszym Dachem
USŁUGI
USŁUGI CIĘCIA I GIĘCIA BLACH

Zaginanie blachy to proces, podczas którego materiał poddawany jest obróbce plastycznej poprzez oddziaływanie sił przy użyciu prasy krawędziowej. Taka obróbka umożliwia precyzyjne, szybkie i powtarzalne wykonanie każdego kształtu.
Odpowiednie ukształtowanie blachy, dostosowanie do pożądanych wymiarów i kształtów sprawia, że jej zastosowanie jest niezmiernie szerokie.
Wykonujemy wszelkie obróbki blacharskie. Przygotowujemy materiały o wymiarach standardowych jak i świadczymy usługi cięcia i gięcia blachy pod wymiar. Wykonujemy między innymi:

  • Pasy nadrynnowe i podrynnowe
  • Kosze dachowe
  • Obróbka ogniomurów
  • Obróbka attyki
  • Wiatrownice
  • Parapety
  • I wiele więcej
USŁUG DEKARSKIE I CIESIELSKSIE
Specjalizujemy się w wykonawstwie trwałych, funkcjonalnych i estetycznych dachów.

Zajmujemy się konstrukcją dachów od podstaw według projektu architektonicznego. Montujemy całą konstrukcję nośną dachu, więźby dachowe, belki stropowe i elementy nośne. Zakładamy izolacje termiczne i hydroizolacje, rynny i rufy, podbitki dachowe, kominy, montujemy obróbkę blacharską oraz wieńczymy dach pokryciem dachowym.
Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu dekarstwa i ciesielstwa dysponujący szeroką wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, których rady i dokładność podczas pracy z pewnością zadowolą niejednego klienta. Zapewniamy szybką i solidną pracę, zgodną ze sztuką budowlaną i obowiązującymi przepisami.

USŁUGI MONTAŻU STOLARKI PCV I ALU
Świadczymy kompleksową usługę stolarki PCV i ALU. Od fachowego doradztwa, przez zakup materiałów, po montaż. Do dyspozycji oddajemy w Państwa ręce zespół profesjonalnych montażystów, którzy ze swym kilkunastoletnim doświadczeniem, sprostają wszystkim oczekiwaniom. Zajmujemy się montażem zimnym i ciepłym, pracujemy z wymagającymi fasadami ALU.
My zapniemy wszystko na ostatni guzik, podczas gdy Państwo będą mogli cieszyć się komfortem podczas realizacji inwestycji.
Gwarancja
solidności i niezawodności
Jak wskazuje nazwa naszej firmy TW DACHY nie trudno się domyślić, że najwięcej satysfakcji sprawia nam praca nad konstrukcjami i pokryciami dachowymi. Jest to element naszej działalności, z którym pracujemy najdłużej, a nasza wiedza w tym zakresie jest wyjątkowo szeroka. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania ale nie boimy się innowacyjnego podejścia. Nasze konstrukcje to gwarancja solidności i niezawodności.

Skontaktuj się z nami juz dziś!
Klienci o nas:
TW DACHY Sp. z o.o.

ul. Lubelska 44D
10-410 Olsztyn

Jak dojechać ->
tel. 607 345 884
e-mail: twdachy@gmail.com
Godziny otwarcia:
pon.-pt: 08:00–16:00
sobota: 08:00–12:00
Design by KMProjekt.pl