Skontaktuj się z nami:
Olsztyn, ul. Lubelska 44D
607 345 884
Twoje
Bezpieczeństwo
pod Naszym Dachem
O FIRMIE

Witamy w firmie TW DACHY, gdzie jakość spotyka innowację, a trwałość łączy się z estetyką. Jak wskazuje nazwa naszej firmy TW DACHY nie trudno się domyślić, że najwięcej satysfakcji sprawia nam praca nad konstrukcjami i pokryciami dachowymi. Jest to element naszej działalności, z którym pracujemy najdłużej, a nasza wiedza w tym zakresie jest wyjątkowo szeroka. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, ale nie boimy się innowacyjnego podejścia. Nasze konstrukcje to gwarancja solidności i niezawodności.

Jesteśmy zespołem specjalistów doświadczonych wieloletnią pracą w branży dekarskiej. Naszą firmę zbudowaliśmy od podstaw na solidnym fundamencie, jakim jest wiedza i doświadczenie, którym mamy przyjemność codziennie się z Państwem dzielić.
Naszą pracę rozpoczynamy od wysłuchania potrzeb inwestora. Następnie liczymy zapotrzebowanie, doradzamy rozwiązania, kalkulujemy koszty dopasowując je do budżetu, kompletujemy towar i przygotowujemy do sprzedaży. Na końcu przekształcamy nasze analizy i kalkulacje w realizację projektu.

OFERTA SPRZEDAŻOWA

W ofercie sprzedażowej posiadamy szeroki wachlarz materiałów budowlanych niezbędnych do wybudowania domu od pierwszego fundamentu po dach.

Materiały, które włączamy do naszej oferty, są przez nas sprawdzane pod względem jakości, wytrzymałości, trwałości i niezawodności. Bierzemy również pod uwagę łatwość montażu i łatwą konserwację. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami, gwarantującymi najwyższą jakość swoich produktów.

Gwarancja
solidności i niezawodności
Jak wskazuje nazwa naszej firmy TW DACHY nie trudno się domyślić, że najwięcej satysfakcji sprawia nam praca nad konstrukcjami i pokryciami dachowymi. Jest to element naszej działalności, z którym pracujemy najdłużej, a nasza wiedza w tym zakresie jest wyjątkowo szeroka. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, ale nie boimy się innowacyjnego podejścia. Nasze konstrukcje to gwarancja solidności i niezawodności.

Skontaktuj się z nami juz dziś!
Klienci o nas:
TW DACHY Sp. z o.o.

ul. Lubelska 44D
10-410 Olsztyn

Jak dojechać ->
tel. 607 345 884
e-mail: twdachy@gmail.com
Godziny otwarcia:
pon.-pt: 08:00–16:00
sobota: 08:00–12:00
Design by KMProjekt.pl