Skontaktuj się z nami:
Olsztyn, ul. Lubelska 44D
607 345 884
Twoje
Bezpieczeństwo
pod Naszym Dachem
AKCESORIA DACHOWE
Położenie dachówki i systemu rynnowego to oczywiście niezwykle ważne składowe każdego dachu. Są one największą i widoczną częścią dachu oraz stanowią o jego estetyce i funkcjonalności. Tu jednak nie należy stawiać kropki, gdyż dla zapewnienia bezpieczeństwa i szczelności dachu w szeregu ustawia się cała gama akcesoriów dachowych, często niewidocznych elementów, bez których nie osiągniemy najlepszych rezultatów.

Nasza firma zajmuje się dachami od lat. W tym czasie zdobyliśmy niezwykle cenne doświadczenie, które pozwoliło nam na stworzenie bogatej, sprawdzonej i wartej polecenia oferty akcesoriów dachowych.

Gwarancja
solidności i niezawodności
Jak wskazuje nazwa naszej firmy TW DACHY nie trudno się domyślić, że najwięcej satysfakcji sprawia nam praca nad konstrukcjami i pokryciami dachowymi. Jest to element naszej działalności, z którym pracujemy najdłużej, a nasza wiedza w tym zakresie jest wyjątkowo szeroka. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania ale nie boimy się innowacyjnego podejścia. Nasze konstrukcje to gwarancja solidności i niezawodności.

Skontaktuj się z nami juz dziś!
Klienci o nas:
TW DACHY Sp. z o.o.

ul. Lubelska 44D
10-410 Olsztyn

Jak dojechać ->
tel. 607 345 884
e-mail: twdachy@gmail.com
Godziny otwarcia:
pon.-pt: 08:00–16:00
sobota: 08:00–12:00
Design by KMProjekt.pl