Skontaktuj się z nami:
Olsztyn, ul. Lubelska 44D
607 345 884
Twoje
Bezpieczeństwo
pod Naszym Dachem
OKNA DACHOWE

Nowoczesne okna dachowe są w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagającego inwestora. Dziś pokoje poddaszowe mogą posiadać piękne, nowoczesne okna dachowe, odporne na warunki atmosferyczne, wyposażone w inteligentne systemy sterowania. Takie okna podnoszą wartość nieruchomości.

Oprócz typowego zastosowania w pokojach poddaszowych są rozwiązaniem do zadań specjalnych. Pozwolą na włączenie do części użytkowej domu np. strychów pozornie nienadających się do wykorzystania jako część mieszkalna. Sprawdzą się w przypadku dużych skosów i nieustawnych, poddaszowych pomieszczeniach. Oferta okien dachowych jest naprawdę szeroka. Jesteśmy w stanie dopasować okna dachowe do każdego pomieszczenia, budżetu i wymagań inwestora. Możemy przebierać w rozmiarach i rodzajach okien pod względem funkcjonalności.

Rodzaje okien dachowych znajdujących się w naszej ofercie:

  • Uchylno-obrotowe
  • Obrotowe
  • Wysokoosiowe
  • Elektryczne
  • Kolankowe
  • i wiele innych…

Wprowadziliśmy do swojej oferty okna stworzone z najlepszych komponentów. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi, godnymi polecenia producentami. Naszą ofertę skomponowaliśmy w oparciu o najlepsze technologie i nowoczesne rozwiązania. Wiemy, że tylko trwały, funkcjonalny i łatwy w użytkowaniu produkt jest godny polecenia.

Wymieniasz okno na nowe lub remontujesz poddasze?
Należymy do programu „RENOVATOR VELUX”! Skontaktuj się z nami, skorzystaj z kompleksowej obsługi i wymień okna dachowe!
Gwarancja
solidności i niezawodności
Jak wskazuje nazwa naszej firmy TW DACHY nie trudno się domyślić, że najwięcej satysfakcji sprawia nam praca nad konstrukcjami i pokryciami dachowymi. Jest to element naszej działalności, z którym pracujemy najdłużej, a nasza wiedza w tym zakresie jest wyjątkowo szeroka. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania ale nie boimy się innowacyjnego podejścia. Nasze konstrukcje to gwarancja solidności i niezawodności.

Skontaktuj się z nami juz dziś!
Klienci o nas:
TW DACHY Sp. z o.o.

ul. Lubelska 44D
10-410 Olsztyn

Jak dojechać ->
tel. 607 345 884
e-mail: twdachy@gmail.com
Godziny otwarcia:
pon.-pt: 08:00–16:00
sobota: 08:00–12:00
Design by KMProjekt.pl