Skontaktuj się z nami:
Olsztyn, ul. Lubelska 44D
607 345 884
Twoje
Bezpieczeństwo
pod Naszym Dachem
THERMANO
Termoizolacja Dachów Skośnych

Superdocieplenie
Poznaj nowoczesną termoizolację przeznaczoną do izolacji dachów skośnych nowych i modernizowanych o dowolnym pokryciu. Płyty Thermano idealnie nadają się do izolacji dachu w systemie nakrokwiowym, który eliminuje problem występowania mostków termicznych.

Zastosowanie Thermano
Izolacja dachu z Thermano – płyty idealnie nadają się do montażu na dachach skośnych w budynkach nowych i remontowanych. Unikatową zaletą płyt jest możliwość montażu w wariantach: nakrokwiowym, podkrokwiowym i międzykrokwiowym (mieszanym).

Termoizolacja Dachów Płaskich

Superdocieplenie
Thermano to płyty termoizolacyjne z rdzeniem z poliizocyjanuratu (PIR) zapewniającego najniższy współczynnik przewodzenia ciepła wśród materiałów powszechnie stosowanych w budownictwie do ocieplenia dachów. Współczynnik przewodzenia ciepła o wartości λ = 0,023 (W/mK) gwarantuje superdocieplenie każdego budynku, przy zastosowaniu prawie dwukrotnie mniejszej grubości izolacji, w porównaniu z większością stosowanych materiałów.

Zastosowanie Thermano
Thermano idealnie nadaje się do ocieplenia dachu płaskiego w budynkach nowych i remontowanych. Produkty Thermano to również znakomita izolacja dla dachów balastowych i zielonych. Płyty przystosowane są do montażu na wszystkich podłożach nośnych, m.in. na: krokwiach, blasze trapezowej lub stropie betonowym.

Termoizolacja Ścian

Superdocieplenie
Thermano to płyty termoizolacyjne z rdzeniem z poliizocyjanuratu (PIR) zapewniające najniższy współczynnik przewodzenia ciepła wśród materiałów stosowanych do izolacji ścian. λ = 0,023 (W/mK) gwarantuje ocieplenie domu i każdego budynku, przy zastosowaniu prawie dwukrotnie niższej grubości izolacji niż standardowe materiały termoizolacyjne.

Zastosowanie Thermano
Thermano idealnie nadaje się jako warstwa termoizolacyjna do izolacji ścian trójwarstwowych oraz ocieplenia ścian fundamentowych budynków nowych i modernizowanych.

Termoizolacja Posadzek

Superdocieplenie
Thermano to płyty termoizolacyjne z rdzeniem z poliizocyjanuratu (PIR) zapewniającego najniższy współczynnik przewodzenia ciepła wśród materiałów stosowanych do izolacji budynków. λ = 0,023 (W/mK) gwarantuje super-izolację każdego budynku, przy zastosowaniu prawie dwukrotnie mniejszej grubości izolacji w porównaniu z większością stasowanych materiałów.

Zastosowanie Thermano
Thermano, ze względu na użyty w rdzeniu materiał PIR, idealnie nadaje się do izolacji budynku – jako warstwa termoizolacyjna dla posadzek nieogrzewanych i ogrzewanych, balkonów, tarasów, a także w najbardziej wymagających konstrukcjach tarasów nad ogrzewanymi pomieszczeniami. Dodatkowo, płyty Thermano posiadają jako wierzchnią warstwę aluminium, dzięki czemu odbijają ciepło wytwarzane przez ogrzewanie podłogowe i kierują je do wnętrza budynku.

Termoizolacja Dachów Zielonych

Superdocieplenie
Izolacja Thermano, ze względu na użyty w rdzeniu materiał PIR, idealnie nadaje się jako warstwa termoizolacyjna dla dachów zielonych.

Zastosowanie Thermano
Thermano to idealna izolacja dachów zielonych w systemie tradycyjnym, zarówno ekstensywnym (mchy, porosty, zioła, trawy), jak i intensywnym (krzewy, drzewka, drzewa).

Termoizolacja Budynków Agro

Superdocieplenie
Ocieplenie budynku Thermano to sposób na optymalne warunki wewnątrz budynków rolniczych, niezależnie od warunków pogodowych występujących na zewnątrz. Latem chroni przed upałem, zimą dba o komfort cieplny chowu. Jednolity biały kolor, po wewnętrznej stronie izolacji, zapewnia neutralne otoczenie dla chowu wewnątrz budynku. Płyty Themano, oprócz najlepszych parametrów termoizolacyjnych, cechuje wysoka odporność na: amoniak, występowanie grzybów i pleśni, a także zakładanie gniazd i nor przez owady, gryzonie i ptaki.

Zastosowanie Thermano
Thermano to płyty termoizolacyjne z rdzeniem z modyfikowanego poliuretanu (poliizocyjanurat – PIR) zapewniającego najniższy współczynnik przewodzenia ciepła wśród powszechnie materiałów stosowanych do ocieplenia budynków. Lambda starzeniowa o wartości λ = 0,023 (W/mK) gwarantuje superdocieplenie każdego budynku, przy zastosowaniu prawie dwukrotnie mniejszej grubości izolacji, w porównaniu z większością stosowanych materiałów.

Właściwa termoizolacja budynków inwentarskich zapewnia:

  • większą produktywność i rentowność chowu zwierząt
  • maksymalną mleczność i stabilne przyrosty masy ciała chowu
  • optymalne wykorzystanie wartości paszy
  • wyeliminowanie problemu występowania stresu cieplnego w okresie letnim
  • zmniejszenie zachorowalności inwentarza
  • wydłużenie okresu przechowywania płodów rolnych
  • zminimalizowanie wahań temperatury w ciągu doby
Gwarancja
solidności i niezawodności
Jak wskazuje nazwa naszej firmy TW DACHY nie trudno się domyślić, że najwięcej satysfakcji sprawia nam praca nad konstrukcjami i pokryciami dachowymi. Jest to element naszej działalności, z którym pracujemy najdłużej, a nasza wiedza w tym zakresie jest wyjątkowo szeroka. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania ale nie boimy się innowacyjnego podejścia. Nasze konstrukcje to gwarancja solidności i niezawodności.

Skontaktuj się z nami juz dziś!
Klienci o nas:
TW DACHY Sp. z o.o.

ul. Lubelska 44D
10-410 Olsztyn

Jak dojechać ->
tel. 607 345 884
e-mail: twdachy@gmail.com
Godziny otwarcia:
pon.-pt: 08:00–16:00
sobota: 08:00–12:00
Design by KMProjekt.pl